Sale konferencyjne Wrocław

Twoje miejsce spotkań z klientem

Szukasz przestrzeni do zorganizowania konferencji lub szkolenia? Sale konferencyjne Wrocław od Quickwork to doskonały wybór! To tam przeprowadzisz spotkania biznesowe w przyjaznym otoczeniu i atrakcyjnej lokalizacji.

sala konferencyjna

Wrocław miastem spotkań… i konferencji biznesowych

Wrocław znany jest jako miasto spotkań. I dotyczy to zarówno spotkań różnych kultur w jednym miejscu, jak i spotkań biznesowych, ponieważ stolica Dolnego Śląska powoli wyrasta na jeden z głównych ośrodków ekonomicznych i technologicznych w Polsce. Duża liczba start-upów, firm związanych z technologiami informacyjnymi, dostępność nowoczesnych laboratoriów sprawiają, że miasto to kojarzone jest z postępem i innowacjami. Dlatego wynajem sali konferencyjnej Wrocław cieszy się tak dużą popularnością.

Sale konferencyjne Wrocław dostępne w Quickwork

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym mógłbyś rozwijać swoją działalność i realizować spotkania biznesowe lub edukacyjne, mamy dla Ciebie ofertę. Udostępniamy atrakcyjne i doskonale wyposażone sale szkoleniowe Wrocław zlokalizowane m.in. w Carbon Tower. To nowoczesny biurowiec klasy A, położony w nowym centrum biznesowym przy ulicy Fabrycznej, zaledwie 3 km od Rynku. Tuż obok znajduje się stacja kolejowa Wrocław Mikołajów i pętla tramwajowo-autobusowa. Wkrótce udostępnimy też nowe sale konferencyjne we Wrocławiu.

Komfortowa i nowoczesna sala konferencyjna Wrocław

Nasze sale konferencyjne są klimatyzowane, wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny: ekrany, projektory, zestawy głośnomówiące oraz sprzęty biurowe. Oferujemy również obsługę spotkań, w tym obsługę recepcyjną dla gości oraz dostęp do napojów. Każda nasza sala konferencyjna Wrocław posiada szybki internet. Ponadto organizatorzy konferencji na każdym etapie współpracy mogą uzyskać pomoc od managerów Quickwork — jesteśmy tu dla Ciebie i zrobimy wszystko, żeby Twoje wydarzenie okazało się udane.

Galeria

 Zobacz, jak może wyglądać Twoje nowe biuro, w jednej z naszych prestiżowych lokalizacji.

Quickwork – Twoja przestrzeń dla biznesu

Quickwork to nie tylko wynajem sali konferencyjnej Wrocław. Nasza oferta obejmuje także inne przestrzenie dedykowane dla biznesu:

  • coworking Wrocław, idealny dla freelancerów i start-upów,
  • prywatne gabinety, dla przedsiębiorców i firm, które preferują oddzielną przestrzeń,
  • biura modułowe, przeznaczone dla większych firm (nawet do 50 osób), które szukają stałego miejsca pracy.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Umów się na niezobowiązujące spotkanie z naszym przedstawicielem, który pomoże Ci znaleźć idealne miejsce na organizowane przez Ciebie wydarzenie. Wrocław i nasze sale konferencyjne czekają na Ciebie!

Szukasz takiej sali konferencyjnej?

Sprawdź nasze lokalizacje z dedykowanymi salami spotkań.

Porozmawiajmy o Twoim biurze

Bartosz Mach
Bartosz Mach Leasing Manager Wrocław Umów rozmowę
Natalia Jaglińska
Natalia Jaglińska Leasing Manager – Kraków Umów rozmowę
Krzysztof Wilczak
Krzysztof Wilczak Umów rozmowę
Tomasz Zydorek
Tomasz Zydorek Leasing Manager – Gdańsk Umów rozmowę
Sylwia Wasilewska
Sylwia Wasilewska Leasing Manager – Katowice Umów rozmowę