Bielsko-Biała

Cavatina Hall


Coworking Bielsko-Biała – Biura Serwisowane

Szukasz spokojnej przestrzeni do pracy? Wypróbuj coworking Bielsko-Biała oferowany przez Quickwork! Dzięki niemu uporządkujesz swój work-life balance. Zyskasz więc miejsce do pracy, które będzie oddzielone od życia prywatnego. Nasze biuro serwisowane w Bielsko-Białej daje Ci także wiele możliwości. Wybrać możesz prywatny gabinet, biuro dedykowane czy biuro modułowe. Dzięki temu bez problemu znajdziesz przestrzeń dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Cowork w Bielsko-Białej to także oszczędność kosztów, dostęp do sprzętu biurowego oraz możliwość nawiązywania kontaktów z innymi lokalnymi przedsiębiorcami.

Coworking Bielsko-Biała – sprawdzone rozwiązanie

Zastanawiasz się, czy biuro coworkingowe w Bielsko-Białej jest dla Ciebie? Oczywiście, że tak! Coworking w Bielsko-Białej to uniwersalne rozwiązanie, z którego skorzystają zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i kilkuosobowe mikrofirmy. Naszą przestrzeń coworkingową w Bielsko-Białej często wybierają także freelancerzy. Nic w tym dziwnego, dzięki niej zyskują przestrzeń do pracy, która sprzyja większej wydajności i pozyskiwaniu nowych kontaktów zawodowych. Ponadto biuro coworkingowe w Bielsko-Białej coraz częściej wynajmują osoby pracujące zdalnie.

Przestrzeń do pracy i wiele udogodnień

Nasze biura serwisowane w Bielsko-Białej to nie tylko nowoczesna przestrzeń dla Ciebie i Twoich pracowników, ale także liczne udogodnienia. W ramach naszych usług oferujemy dostęp do artykułów biurowych, sprzętów elektronicznych takich jak drukarka i skaner oraz nielimitowanej kawy, herbaty i wody pitnej. Co równie ważne wybierając Quickwork zyskasz wygodne i ergonomiczne wyposażenie miejsca pracy. Oferujemy także media zawarte w czynszu: wodę, prąd i szybki internet. Istnieje także możliwość wynajmu sali konferencyjnej w Bielsko-Białej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami! Twoje biura coworkingowe w Bielsko-Białej jest na wyciągnięcie ręki!

Brak wolnych lokali

O inwestycji

Cavatina Hall to wyjątkowy budynek w Bielsku Białej , który skutecznie łączy funkcje biznesową i kulturalną. W obiekcie oprócz powierzchni biurowych znajduje się sala koncertowa zaprojektowana według najwyższych standardów akustycznych oraz studio nagrań. W sześciokondygnacyjnej części komercyjnej budynku najemcy zyskają dostęp do wysokiej klasy powierzchni biurowej oraz handlowo – usługowej.

Lokalizacja

Cavatina Hall zlokalizowana jest u zbiegu ulic Dworkowej i Sempołowskiej w Bielsku-Białej. Obiekt jest doskonale skomunikowany dzięki bliskości:

– przystanków autobusowych,

– ścieżek rowerowych,

– dworca kolejowego Bielsko-Biała Lipnik.

Poznaj lokale w innych miastach​

Zobacz nasze pozostałe biura, które znajdują się w prestiżowych częściach najszybciej rozwijających się miast w Polsce.

Wrocław
10 places

Wrocław

Kraków
0 places

Kraków

Gdańsk
5 places

Gdańsk

Katowice
4 places

Katowice

Wroclaw
2 places

Wroclaw

Porozmawiajmy o Twoim biurze

Bartosz Mach
Bartosz Mach Leasing Manager Wrocław Umów rozmowę
Natalia Jaglińska
Natalia Jaglińska Leasing Manager – Kraków Umów rozmowę
Krzysztof Wilczak
Krzysztof Wilczak Leasing Manager Wrocław Umów rozmowę
Tomasz Zydorek
Tomasz Zydorek Leasing Manager – Gdańsk Umów rozmowę
Sylwia Wasilewska
Sylwia Wasilewska Leasing Manager – Katowice Umów rozmowę