Gdańsk

Palio Office Park

 

Coworking Gdańsk – Biura Serwisowane

Planujesz założyć firmę, przenieść jej siedzibę albo otworzyć nową placówkę? Coworking Gdańsk to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie! Oferujemy przestrzeń, która umożliwia indywidualną lub wspólną pracę w sprzyjających warunkach. W Quickwork najem powierzchni dla firm jest elastyczny. Dzięki temu w ramach coworku w Gdańsku z łatwością znajdziesz prywatny gabinet lub biuro dedykowane czy modułowe dostosowane do Twoich potrzeb. To gwarancja niższego kosztu wynajmu i możliwość współpracy z innymi lokalnymi przedsiębiorcami. Nasze biura serwisowane w Gdańsku to doskonały wybór!

 

Dla kogo odpowiedni jest coworking w Gdańsku?

Zastanawiasz się, dla kogo odpowiedni jest coworking space w Gdańsku? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Biuro coworkingowe w Gdańsku to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku wielu przedsiębiorców. Szczególnie często wykorzystywane jest przez freelancerów i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Wybierając biuro coworkingowe w Gdańsku, przestają izolować się w domu i zyskują przestrzeń do pracy wśród lokalnych przedsiębiorców. Jednak nie tylko freelancerzy mogą korzystać z tego rozwiązania. Biura coworkingowe Gdańsk często jest wybierane przez osoby pracujące zdanie czy kilkuosobowe mikrofirmy.

 

Biura serwisowane w Gdańsku – liczne udogodnienia

Wybierając Gdańsk i coworking w Quickwork zyskujesz nie tylko miejsce do pracy. Oferujemy także liczne udogodnienia, które sprawią, że wykonywanie obowiązków zawodowych będzie o wiele bardziej przyjemne. Nasza przestrzeń coworkingowa w Gdańsku to gwarancja dostępu do sprzętów biurowych takich jak drukarka czy skaner, wygodne wyposażenie (biurko, fotel) oraz media bez limitu. Dokonując opłat za najem, nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów za wodę, prąd czy internet.

Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś! Nasze przestrzenie coworkingowe w Gdańsku czekają na Ciebie!

O inwestycji

Palio Office Park to I etap funkcjonalnego kompleksu biurowo – usługowego zlokalizowanego przy ulicy Jana z Kolna w Gdańsku.

 

Ten zespół nowoczesnych budynków powstaje na terenie Stoczni Gdańskiej w otoczeniu tworzącego się nowego centrum biznesowego i kulturalnego miasta.

Lokalizacja

Palio Office Park znajduje się przy ulicy Jana z Kolna w Gdańsku. Obiekt jest doskonale skomunikowany dzięki bliskości komunikacji miejskiej.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na niewielkie odległości łączące kompleks z:

  • Głównym dworcem kolejowym – 5 min samochodem
  • Głównym dworcem autobusowym – 3 min samochodem
  • Trasą SKM – 3 min pieszo
  • Rynkiem – 10 min samochodem
  • Międzynarodowym lotniskiem – 20 min samochodem
  • Miejscem spotkań i kultury miejskiej „100cznia” – 5 min pieszo

Poznaj lokale w innych miastach​

Zobacz nasze pozostałe biura, które znajdują się w prestiżowych częściach najszybciej rozwijających się miast w Polsce.

Katowice
4 places

Katowice

Wroclaw
2 places

Wroclaw

Wrocław
10 places

Wrocław

Kraków
0 places

Kraków

Gdańsk
5 places

Gdańsk

Porozmawiajmy o Twoim biurze

Bartosz Mach
Bartosz Mach Leasing Manager Wrocław Umów rozmowę
Natalia Jaglińska
Natalia Jaglińska Leasing Manager – Kraków Umów rozmowę
Krzysztof Wilczak
Krzysztof Wilczak Umów rozmowę
Tomasz Zydorek
Tomasz Zydorek Leasing Manager – Gdańsk Umów rozmowę
Sylwia Wasilewska
Sylwia Wasilewska Leasing Manager – Katowice Umów rozmowę