Katowice

Global Office

Coworking Katowice – Biura Serwisowane

Chcesz przenieść siedzibę swojej firmy? A może po prostu szukasz cichej, bezpiecznej przestrzeni do pracy? Coworking Katowice to nowoczesne, elastyczne rozwiązanie na miarę potrzeb współczesnych przedsiębiorców! Nasza przestrzeń umożliwia oddanie się pracy: wspólnej, z grupą innych osób, lub indywidualnej. Oferujemy sprzyjające warunki i atrakcyjną ofertę najmu powierzchni. Coworking Katowice w Quickwork to również doskonały pomysł na stworzenie własnego biura modułowego bez ponoszenia wysokich kosztów związanych z indywidualnym najmem powierzchni. Cowork Katowice to okazja do dzielenia się doświadczeniami i kontaktami biznesowymi z innymi przedsiębiorcami!

Coworking w Katowicach – do kogo kierujemy ofertę?

Coworking space w Katowicach to elastyczna, kreatywna przestrzeń dla każdego: przedsiębiorców sprawdzających jak w praktyce sprawdziłaby się ekspansja ich działalności w nowym mieście, dla freelancerów, osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i innych, lokalnych przedsiębiorców. Biura coworkingowe Katowice to doskonały pomysł na przełamanie rutyny pracy zdalnej. Uciekając z domu do przestrzeni biurowej, poczujesz się lepiej! Tu nic Cię nie rozprasza, To właśnie dlatego nasza przestrzeń coworkingowa Katowice jest bardzo chętnie wybierana przez startupy, mikrofirmy i freelancerów.

Katowice coworking – profesjonalna przestrzeń biurowa na wynajem

Biuro coworking Katowice w Quickwork to nie tylko biurko i miejsce do siedzenia. Na naszych przestrzeniach znajdziesz liczne udogodnienia dla osób pracujących zdalnie. Przestrzenie coworkingowe Katowice to stały dostęp do nowoczesnych sprzętów biurowych: skanera, drukarki, ksero, a także nielimitowanej szybkiej sieci internetowej. Nasze biuro serwisowane Katowice oferuje również wygodny, ergonomiczny fotel oraz przestronne biurko do pracy. Nie martw się o rosnące koszty energii i mediów! Decydując się na coworking w Katowicach, masz zapewnione wszystkie media w cenie najmu! Biura coworking Katowice to rozwiązanie na miarę współczesnych miarę przedsiębiorców! Skorzystaj z naszych przestrzeni i ciesz się z niezakłóconej, kreatywnej pracy.

O inwestycji

Global Office zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Dąbrówki w Katowicach to pierwszy realizowany na tak dużą skalę projekt wielofunkcyjny na Śląsku.

 

Kompleks składa z 2 wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe i usługowe. Wieże biurowe liczące po 25 pięter i 100 m wysokości, zapewnią dostęp do wysokiej klasy powierzchni do pracy. Budynek mieszkaniowy zaoferuje zaś 670 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

 

Na przeciwko wielofunkcyjnego kompleksu stanie również klasyczny w formie, 6 -kondygnacyjny budynek biurowy liczący ponad 4 tys. mkw. wysokiej klasy powierzchni do pracy.

 

Wszyscy użytkownicy inwestycji zyskają przestrzeń do wytchnienia od pracy i zgiełku miasta na terenie zielonych tarasów. Strefy zieleni i relaksu zajmą aż 2,3 tys. mkw. powierzchni kompleksu.

Lokalizacja

Global Office Park zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Dąbrówki w Katowicach. Obiekt jest doskonale skomunikowany dzięki bliskości przystanków autobusowych oraz tramwajowych.

 

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na niewielkie odległości łączące kompleks z:

  • Głównym dworcem kolejowym – 6 min pieszo
  • Galerią handlową Katowice – 6 min pieszo
  • Autostradą A4 – 10 min samochodem

Poznaj lokale w innych miastach

Zobacz nasze pozostałe biura, które znajdują się w prestiżowych częściach najszybciej rozwijających się miast w Polsce.

Wrocław
10 places

Wrocław

Kraków
0 places

Kraków

Gdańsk
5 places

Gdańsk

Katowice
4 places

Katowice

Wroclaw
2 places

Wroclaw