Sale konferencyjne Gdańsk

Twoje miejsce spotkań z klientem

Gdzie w Trójmieście najlepiej wynająć pomieszczenie na spotkanie biznesowe? Biura oferujące sale konferencyjne Gdańsk to doskonały wybór! To jedno z tych miast, w którym koncentruje się życie biznesowe Trójmiasta. To tu organizowanych jest najwięcej ogólnopolskich wydarzeń, to tu rozwija się przemysł, nowe technologie i nowoczesne usługi. Jeśli też jesteś częścią tego ruchu, skorzystaj z naszej oferty na wynajem sali konferencyjnej Gdańsk i odkryj, jak bezproblemowa może być organizacja szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych.

sala konferencyjna

Gdańsk – biznesowa stolica północnej Polski

Gdańsk jest miastem, które jak żadne inne na wybrzeżu przyciąga firmy z branży IT, usług telekomunikacyjnych oraz wiele zagranicznych korporacji. To również nadmorska stolica start-upów – wiele nowopowstałych firm rozwija się dzięki zagranicznemu kapitałowi i obsługuje klientów spoza kraju. Warto też dodać, że ze względu na swoje położenie Gdańsk jest ważnym centrum logistycznym: trzeci co do wielkości port lotniczy oraz ważny port morski otwierają go na napływ inwestorów z Europy, zwłaszcza Skandynawów. To wszystko sprawia, że istnieje duże zapotrzebowanie na wynajem sal konferencyjnych Gdańsk, będących przestrzenią międzynarodowych spotkań i rozwoju lokalnego biznesu.

Biura i sale konferencyjne Gdańsk – znajdź je z Quickwork

Jeśli szukasz przestrzeni, która ma w sobie wszystko, czego trzeba by przeprowadzić konferencję lub inne wydarzenie firmowe dla większego grona osób, Quickwork jest po to, żeby Ci pomóc. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne biura, w ramach których udostępniamy sale konferencyjne Gdańsk zlokalizowane w najlepszych punktach miasta. Zapewniamy nie tylko wygodną, dobrze wyposażoną przestrzeń, ale również obsługę recepcyjną i dostęp do napojów dla Twoich gości. W klimatyzowanych salach znajdziesz wszystkie urządzenia potrzebne do przeprowadzenia spotkania, również z transmisją online: ekrany LCD, projektory i ekrany projekcyjne, zestawy do telekonferencji. Nasze sale konferencyjne to także sprzęt pomocniczy: tablice, flipcharty, kable łączące, dostęp do drukarek, skanerów i materiałów biurowych. W każdej z naszych przestrzeni dostępny jest szybki internet. Jeśli będziesz potrzebował dodatkowej pomocy w organizacji swojego wydarzenia, nasi managerowie chętnie Ci w tym pomogą. Sale konferencyjne Gdańsk czekają na Ciebie!

Galeria

 Zobacz, jak może wyglądać Twoje nowe biuro, w jednej z naszych prestiżowych lokalizacji.

Nowoczesna przestrzeń dla Twojego biznesu w Gdańsku… i nie tylko

Oferta Quickwork obejmuje dużo więcej niż biuro z salą konferencyjną w Gdańsku. Proponujemy również wynajem biura modułowego.


Wynajem sali konferencyjnej Gdańsk – zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Umów rozmowę z naszym przedstawicielem, który znajdzie idealne miejsce na Twoje wydarzenie.

Szukasz takiej sali konferencyjnej?

Sprawdź nasze lokalizacje z dedykowanymi salami spotkań.

Porozmawiajmy o Twoim biurze

Bartosz Mach
Bartosz Mach Leasing Manager Wrocław Umów rozmowę
Natalia Jaglińska
Natalia Jaglińska Leasing Manager – Kraków Umów rozmowę
Krzysztof Wilczak
Krzysztof Wilczak Umów rozmowę
Tomasz Zydorek
Tomasz Zydorek Leasing Manager – Gdańsk Umów rozmowę
Sylwia Wasilewska
Sylwia Wasilewska Leasing Manager – Katowice Umów rozmowę