Sale konferencyjne Bielsko-Biała

Twoje miejsce spotkań z klientem

Szukasz miejsca, w którym zorganizujesz wydarzenie biznesowe? Oferujemy biura, w ramach których udostępniamy sale konferencyjne Bielsko-Biała, dostosowane do spotkań w dużych grupach, doskonale zlokalizowane i wyposażone we wszystko, czego potrzeba, by Twoje wydarzenie się udało. Skorzystaj z usług Quickwork i znajdź idealną przestrzeń dla swojego biznesu.

sala konferencyjna

Biura Bielsko-Biała – miasto z biznesowym potencjałem

Położona na południu województwa śląskiego Bielsko-Biała jest 19. miastem pod względem wielkości w naszym kraju. Mimo niewielkich rozmiarów, w ostatnich latach staje się coraz ważniejszym punktem na mapie innowacji i rozwoju biznesu w Polsce. Sprzyja temu przede wszystkim lokalizacja — dzięki bliskości drogi ekspresowej S1 można szybko transportować stąd towary i usługi do każdego miejsca w kraju, a także do naszych południowych sąsiadów. Niewielka odległość od Czech i Słowacji daje wiele możliwości międzynarodowych współprac. Atutem Bielska-Białej jest również położenie u podnóża gór i bliskość słynnych kurortów i uzdrowisk takich jak Szczyk czy Wisła. Dzięki temu w mieście rozwija się zarówno przemysł, handel, innowacyjne usługi, jak i turystyka. To wszystko sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na atrakcyjną przestrzeń dla spotkań biznesowych, wydarzeń edukacyjnych i konferencji. Odpowiedzią na te potrzeby są biura i sale szkoleniowe Bielsko-Biała oferowane przez Quickwork!

Sale konferencyjne Bielsko-Biała – znajdziesz je w Quickwork

Nasza oferta obejmuje nowoczesne, w pełni wyposażone sale konferencyjne w Bielsko-Białej, które są dostępne po wynajęciu biura w Quickwork. Dzięki atrakcyjnemu położeniu w pobliżu centrum i dobremu skomunikowaniu z resztą miasta, Twoi goście trafią tu z łatwością. Wynajem sal konferencyjnych Bielsko-Biała to jednak nie tylko rezerwacja pomieszczenia, ale także wiele usług dodatkowych. W wyjątkowej przestrzeni Cavatina Hall Twoich gości powita recepcja, która wskaże im dokładne miejsce spotkania, czyli klimatyzowaną salę z dostępem do szybkiego internetu. Znajdziesz tam niezbędny sprzęt multimedialny i pomocnicze urządzenia, które ułatwią Ci przeprowadzenie szkolenia lub prezentacji, również w formie telekonferencji. Jeśli będziesz potrzebował dodatkowej pomocy w realizacji wydarzenia, manager Quickwork chętnie Ci pomoże. Właśnie dlatego wynajem sal konferencyjnych w Bielsko-Białej dostępnych razem z biurem to doskonały pomysł!

Galeria

 Zobacz, jak może wyglądać Twoje nowe biuro, w jednej z naszych prestiżowych lokalizacji.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Quickwork to nie tylko wynajem sali konferencyjnej Bielsko-Biała, ale również inne rodzaje przestrzeni dla firm i organizacji:

  • coworking Bielsko-Biała dla freelancerów i start-upów,
  • prywatne gabinety, m.in. dla przedstawicieli wolnych zawodów,
  • biura modułowe, dla firm do 50 pracowników, które poszukują stałego adresu.

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i dowiedz się, która sala szkoleniowa Bielsko-Biała będzie najlepsza dla Twojej działalności! Doradzimy Ci optymalne rozwiązanie i zaproponujemy korzystne warunki współpracy. Wynajem sali konferencyjnej w Bielsko-Białej wraz z biurem jest na wyciągnięcie ręki!

Szukasz takiej sali konferencyjnej?

Sprawdź nasze lokalizacje z dedykowanymi salami spotkań.

Porozmawiajmy o Twoim biurze

Bartosz Mach
Bartosz Mach Leasing Manager Wrocław Umów rozmowę
Natalia Jaglińska
Natalia Jaglińska Leasing Manager – Kraków Umów rozmowę
Krzysztof Wilczak
Krzysztof Wilczak Umów rozmowę
Tomasz Zydorek
Tomasz Zydorek Leasing Manager – Gdańsk Umów rozmowę
Sylwia Wasilewska
Sylwia Wasilewska Leasing Manager – Katowice Umów rozmowę