Wrocław

Carbon Tower

Coworking Wrocław – biura serwisowane

Cicha, kreatywna przestrzeń do pracy – coworking Wrocław w Quickwork to rozwiązanie, które pomoże Ci w końcu zerwać z rutyną pracy zdalnej w domu. Cały dzień spędzony we własnych czterech ścianach potrafi być przytłaczający. Wiedzą doskonale o tym freelancerzy i właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych, którzy mają duży problem z oddzieleniem życia prywatnego od zawodowego. Decydując się na cowork Wrocław, w wynajętej przestrzeni biurowej możesz wybrać jedną z opcji: prywatny gabinet, biuro modułowe, czy też biuro dedykowane. Niezależnie od wyboru możesz mieć pewność, że nasza przestrzeń będzie dostosowana do Twoich indywidualnych oczekiwań.

 

No item found

Coworking Wrocław – ekonomiczny wybór

Nie martw się o rosnące koszty energii, czy konieczność inwestycji w kosztowny sprzęt biurowy. Wybierając nasze biuro coworkingowe Wrocław wszystkie media i dostęp do sprzętu: drukarki i skanera masz w cenie najmu! Dotyczy to również mediów. Oferujemy nielimitowany, szybki internet i nowoczesne, ergonomiczne wyposażenie miejsca pracy: wygodny fotel i przestronne biurko. Przestrzeń coworkingowa Wrocław sprzyja większej wydajności, skupieniu i pobudza kreatywność. Biura serwisowane Wrocław to również szansa na wymianę doświadczeń zawodowych i nawiązanie nowych relacji biznesowych. 

Biuro serwisowane Wrocław – dla kogo to dobre rozwiązanie?

Biuro coworkingowe We Wrocławiu to idealny pomysł dla startupów, osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, freelancerów, ale również przedsiębiorców sprawdzających jak w praktyce sprawdziłaby się ekspansja ich działalności do nowej lokalizacji. Biuro coworkingowe we Wrocławiu to również świetne rozwiązanie dla osób pracujących zdalnie. W Quickwork oferujemy również wynajem sali konferencyjnej we Wrocławiu. Zorganizujesz tu szkolenie, wykład lub spotkanie biznesowe w większym gronie.

Przestrzenie coworkingowe Wrocław – sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami. Masz szansę przenieść swoja dotychczasową pracę na nowy, wyższy poziom!

Poznaj lokale w innych miastach

Zobacz nasze pozostałe biura, które znajdują się w prestiżowych częściach najszybciej rozwijających się miast w Polsce.

Wroclaw

Poland

8 places

Wroclaw

Gdansk

Poland

4 places

Gdansk

Katowice

Poland

4 places

Katowice

Porozmawiajmy o Twoim biurze

Bartosz Mach
Bartosz Mach Leasing Manager Wrocław Umów rozmowę
Natalia Jaglińska
Natalia Jaglińska Leasing Manager – Kraków Umów rozmowę
Krzysztof Wilczak
Krzysztof Wilczak Umów rozmowę
Tomasz Zydorek
Tomasz Zydorek Leasing Manager – Gdańsk Umów rozmowę
Sylwia Wasilewska
Sylwia Wasilewska Leasing Manager – Katowice Umów rozmowę