Wrocław

Quorum

Quickwork – biuro serwisowane

Cicha, kreatywna przestrzeń do pracy – to rozwiązanie, które pomoże Ci w końcu zerwać z rutyną pracy zdalnej w domu. Cały dzień spędzony we własnych czterech ścianach potrafi być przytłaczający. Wiedzą doskonale o tym freelancerzy i właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych, którzy mają duży problem z oddzieleniem życia prywatnego od zawodowego. Decydując się na Quickwork możesz wybrać jedną z opcji: prywatny gabinet lub biuro dedykowane. Niezależnie od wyboru możesz mieć pewność, że nasza przestrzeń będzie dostosowana do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Quickwork Wrocław – ekonomiczny wybór

Nie martw się o rosnące koszty energii, czy konieczność inwestycji w kosztowny sprzęt biurowy. Wybierając nasze biuro serwisowane wszystkie media i dostęp do sprzętu: drukarki i skanera masz w cenie najmu! Dotyczy to również mediów. Oferujemy nielimitowany, szybki internet i nowoczesne, ergonomiczne wyposażenie miejsca pracy: wygodny fotel i przestronne biurko. Przestrzeń coworkingowa Wrocław sprzyja większej wydajności, skupieniu i pobudza kreatywność. Biuro serwisowane to miejsce dające szansę na wymianę doświadczeń zawodowych i nawiązanie nowych relacji biznesowych.

Biuro serwisowane Wrocław – dla kogo to dobre rozwiązanie?

Quickwork to idealny pomysł dla startupów, osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, freelancerów, ale również przedsiębiorców sprawdzających jak w praktyce sprawdziłaby się ekspansja ich działalności do nowej lokalizacji.  W Quickwork oferujemy również wynajem sali konferencyjnej we Wrocławiu. Zorganizujesz tu szkolenie, wykład lub spotkanie biznesowe w większym gronie.

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami. Masz szansę przenieść swoja dotychczasową pracę na nowy, wyższy poziom!

Porozmawiajmy o Twoim biurze

Bartosz Mach
Bartosz Mach Leasing Manager Wrocław Umów rozmowę
Natalia Jaglińska
Natalia Jaglińska Leasing Manager – Kraków Umów rozmowę
Krzysztof Wilczak
Krzysztof Wilczak Umów rozmowę
Tomasz Zydorek
Tomasz Zydorek Leasing Manager – Gdańsk Umów rozmowę
Sylwia Wasilewska
Sylwia Wasilewska Leasing Manager – Katowice Umów rozmowę